Wydajne oświetlenie do hali przemysłowej

3 stycznia 2019
Wydajne oświetlenie do hali przemysłowej

INDU BAY GEN3 firmy Schréder jest ledową oprawą typu high-bay, stworzoną z myślą o właścicielach, zarządcach i firmach eksploatujących hale przemysłowe, którzy szukają wydajnego oświetlenia wraz z szybkim zwrotem inwestycji.

Oprawy INDU BAY GEN3 wykonane są z dwuczęściowej obudowy z odlewu aluminiowego malowanego proszkowo oraz klosza ze szkła lub PC, szczelnie chroniącego układ optyczny (IP66). Uchwyt montażowy typu U pozwala na precyzyjny montaż oprawy w miejscu instalacji.

Wiele wariantów strumienia świetlnego i mocy czynią oprawę INDU BAY GEN3 idealnym narzędziem do zastosowania zarówno w oświetleniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Oprawa oferuje trzy typowe rozsyły światłości: obrotowo-symetryczny 70°, prostokątny 100 × 40° (oba dostępne z kloszem PC) oraz szeroki 110° z rozpraszającym szklanym kloszem.

Dzięki wysokiej odporności na uderzenia i wysokiemu poziomowi szczelności oraz dużemu zakresowi temperatury pracy oprawa INDU BAY GEN3 została dedykowana do oświetlenia hal przemysłowych, magazynów i wielu innych obiektów, w których panują trudne warunki środowiskowe. Oprawa dzięki swojej trwałości i efektywności energetycznej doskonale adaptuje się do panujących warunków i potrzeb, czyniąc instalację skuteczną, wydajną i ekonomiczną.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED