Zaawansowane rozwiązanie w obudowie XS

17 lutego 2017
Zaawansowane rozwiązanie w obudowie XS

Oprawa KONA XS jest najmniejszym reflektorem w grupie opraw oświetlenia zewnętrznego ERCO. W tak miniaturowej obudowie zastosowano zaawansowane rozwiązania technicznie.

Opatentowana przez ERCO technologia sferolitycznych soczewek charakteryzuje się wysoką wydajnością i jakością w kształtowaniu światła. Wybór spośród pięciu rozsyłów strumienia świetlnego daje szerokie możliwości w planowaniu oświetlenia. KONA XS pozwala na uzyskanie różnorodnych efektów oświetleniowych. Od wyróżnienia obiektów oświetleniem akcentującym po równomierne oświetlenia ogólne płaszczyzn pionowych. Specjalne znaczniki na oprawie ułatwiają szybkie i precyzyjne ustawienie opraw. Pozwala to na instalację bez specjalistycznego sprzętu, a przy tym skraca czas i koszty montażu.

Korpus oprawy wykonany jest z aluminium zabezpieczonego przed korozją, pokrytego w procesie dwukrotnego malowania farbą proszkową. Powłoka ta ma właściwości samoczyszczące.

Najważniejsze parametry techniczne oprawy: moc: 2–6 W, strumień świetlny: 210–825 lm, skuteczność świetlna: do 85 lm/W, współczynnik oddawania barw: Ra > 90, trwałość: 50 000 h.

www.erco.com