Zhaga ogłasza konkurs Smart City Sensor Awards

19 września 2022
Zhaga ogłasza konkurs Smart City Sensor Awards

Konsorcjum Zhaga organizuje konkurs Smart City Sensor Awards, odpowiadając na potrzeby wielu miast, które zainstalowały lampy uliczne z certyfikatem Zhaga-D4i.

Konkurs jest skierowany do producentów czujników, innowatorów, a także uczelni i studentów.

Dzięki ponad 200 rodzinom opraw Zhaga-D4i od niektórych wiodących światowych producentów, które uzyskały już certyfikaty, latarnie uliczne stają się najtańszym i najbardziej praktycznym sposobem wdrażania inteligentnych czujników w całym mieście.

Uczestnicy komercyjni, którzy zdobędą nagrodę, otrzymają międzynarodowe uznanie opinii publicznej za pośrednictwem artykułu w wiodącej publikacji poświęconej oświetleniu oraz za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych Zhaga. Będą również uprawnieni do umieszczania konkretnych odniesień do nagród w materiałach marketingowych. Studenci i naukowcy z uznanych instytucji edukacyjnych mogą otrzymać nagrodę w wysokości 2000 euro.

Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają cyfrowy certyfikat.

Inteligentne czujniki miejskie w kategoriach: „Mobilność”, „Klimat”, „Zanieczyszczenie”, „Dźwięk”, „Sterowanie oświetleniem”, „Multisensory”, „Innowacje i badania”, można zgłosić do międzynarodowego jury do 16 grudnia 2022 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w lutym 2023 r.

Szczegółowe informacje o nagrodach Zhaga Smart City Sensor Awards można znaleźć tutaj: https://www.zhagastandard.org/zhaga-smartcitysensor-awards.html

Zaprenumeruj Oświetlenie LED