Zmiany w LightingEurope

13 kwietnia 2023
Zmiany w LightingEurope

Dnia 31 marca br. Zgromadzenie Ogólne LightingEurope wybrało nowy Zarząd na dwuletnią kadencję. Rolą Zarządu LightingEurope jest wdrażanie strategii i programu prac LightingEurope. Składa się on z 16 członków, a miejsca są równo podzielone pomiędzy przedstawicieli stowarzyszeń oświetleniowych krajów członkowskich oraz firm członkowskich.

Nowo mianowany Zarząd tego samego dnia wybrał Maurice’a Maesa na prezesa LightingEurope.  Maurice Maes jest dyrektorem ds. norm i przepisów w Signify od 2015 r. i ma ponad 25-letnie doświadczenie w stowarzyszeniach, w które wlicza się zasiadanie w zarządach inicjatyw branżowych, takich jak ZigBee Alliance, LightingEurope i Global Lighting Association.

Jürgen Waldorf, dyrektor zarządzający sekcji ZVEI Lighting i licht.de, został wybrany wiceprezesem, a Miguel Aguado, kierownik ds. marketingu i technologii w regionie EMEA w firmie Lutron, został wybrany na skarbnika.

To dla mnie zaszczyt, że zostałem wybrany na prezesa, i nie mogę doczekać się bliskiej współpracy z kolegami z Zarządu i szerszym członkostwem, aby przyczynić się do dostosowania przepisów, które przekładają się na lepsze, inteligentniejsze i bardziej zrównoważone sposoby oświetlenia, wnosząc jeszcze większą wartość dla użytkowników systemów oświetleniowych – mówi Maurice Maes.

Źródło: Lighting Europe

Zaprenumeruj Oświetlenie LED