Diodowa linia świetlna

23 lipca 2015
Diodowa linia świetlna

Dostępna w ofercie firmy TRILUX oprawa E-Line LED umożliwia stworzenie diodowej linii świetlnej ściśle dostosowanej do warunków danego pomieszczenia.
Seria TRILUX E-Line LED obejmuje modele z podwójnie asymetrycznym, szerokim, wąskim oraz łączącym szeroki i wąski rozsyłem światła. Dostępne są także warianty z kloszem pryzmatycznym z PMMA w klasie szczelności IP54. W zależności od liczby segmentów diodowych oprawa charakteryzuje się poborem mocy od 32 do 162 W, a jej wydajność oświetleniowa wynosi 115 lm/W.

 

Dzięki modułowej konstrukcji E-Line LED można ściśle dopasować do specyficznych wymogów oświetleniowych. W związku z tym oprawy tej serii znajdują szerokie zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, warsztatach i sklepach wielkopowierzchniowych.
Dodatkowym atutem produktu jest możliwość sprawnej modernizacji istniejącego w zakładzie systemu oświetlenia TRILUX E-Line w technologii T5 lub T8. Montaż E-Line LED nie wymaga w tym wypadku żadnych narzędzi ani wymiany profili, a dzięki zastosowaniu zatrzasków ze stali szlachetnej unowocześnienie pojedynczego modułu trwa zaledwie 45 sekund.

 

Więcej o ofercie Trilux