INFINITE PRO – układ liniowy i smart w wersji dźwiękochłonnej

5 maja 2022
INFINITE PRO – układ liniowy i smart w wersji dźwiękochłonnej

Infinite Pro jest rozwiązaniem idealnym do oświetlania przestrzeni wymagających wysokiego poziomu komfortu, szczególnie w biurach lub miejscach pracy, w których jakość światła ma kluczowe znaczenie. W tym roku zaprezentowano ją w wersji z większą mocą światła i lepszymi funkcjami kontrolnymi. Jest to optymalne rozwiązanie dla wszystkich certyfikacji budynków, wymagających ekologicznego podejścia lub dobrego samopoczucia w biurach, np. Well lub Breeam.

Kolekcja ta jest wyjątkowo modułowa, z mnóstwem opcji. Pozwala na wybór pomiędzy jedną z czterech możliwych instalacji w trzech wykończeniach malowanych i dwóch z materiału dźwiękochłonnego, z jednym z dziewięciu możliwych modułów oświetleniowych, które z kolei mają różne moce, klosze, długości i wersje zintegrowanej łączności oraz wersje awaryjne. Wszystko to pozwala na zaoferowanie oświetlenia liniowego w każdej przestrzeni bez konieczności stosowania innych opraw, modyfikujących koncepcję oświetlenia. Posiada system easy-click, który ułatwia szybkie łączenie bez konieczności użycia narzędzi.

Wersja Infinite Pro Acoustic wykonana jest z materiałów dźwiękochłonnych, zdolnych do tłumienia hałasu. Dostępna w dwóch wersjach podwieszanych (jedna z nich bez źródła światła), zaprojektowana tak, aby pokryć produktem jak największą powierzchnię i tym samym spełnić swoje zadanie tłumienia dźwięku.

Więcej o produkcie