Nieskończone możliwości projektu oświetleniowego

12 stycznia 2022
Nieskończone możliwości projektu oświetleniowego

Marka GROK należąca do LEDS C4 wprowadza nową oprawę filcową. Modułowa rodzina opraw GROK powiększa się teraz o nowe okucie filcowe, zapewniające lepszy efekt dekoracyjny.

Oprawa Tubs została zaprojekowana przez Nahtrang Design dla marki Grok należącej do LEDS C4. To gra geometrycznych linii, której największą siłą jest wszechstronność. Oferując praktycznie nieskończone możliwości komponowania, najbardziej modułowa rodzina opraw Grok powiększa się teraz o nowe okucie filcowe, zapewniające lepszą percepcję dekoracyjną i jakość akustyczną.

Nowa oprawa dostępna jest w dwóch rozmiarach: 1000 × 300 mm i 600 × 200 mm, w dwóch odcieniach szarości, a także w szerokiej gamie kolorów dostępnych na specjalne zamówienie.

Rodzina Tubs łączy wszechstronność z subtelnym designem. Jego liniowe kształty łączą się ze sobą, tworząc siatki powietrza i światła, które wzmacniają wrażenie przestrzeni w pomieszczeniu. Studio stworzone przez Daniego Vilę i Ester Pujol zaprojektowało kolekcję oświetlenia, która jest czystą poezją wizualną, oferującą nieskończone możliwości kreowania i ubierania dużych przestrzeni.

Rodzaje opraw

Kolekcja Tubs składa się z czterech grup opraw: wiszących, stołowych, naściennych i podłogowych. Bogactwo kształtów sprawia, że każdy element można nieskończenie rozbudowywać oraz dostosowywać do bardziej ograniczonych przestrzeni.

Unikalnie zaprojektowana lampa wisząca Tubs charakteryzuje się geometryczną grą piramidalnych linii subtelnie podkreślających przestrzenie, w których została zastosowana. Miękkie, a jednocześnie mocne światło sprawia, że jest to uniwersalna oprawa, idealna do dużych przestrzeni.

Lampy stołowe Tubs i lampy stojące Tubs oświetlają powierzchnię  geometrycznymi kształtami. Zastosowane liniowe źródło światła nadaje przestrzeni charakter. Podstawy opraw są wykonane  z czarnego marmuru, dodając im elegancji i podkreślając doskonałą jakość. Oprawy z tej grupy są odpowiednie do pomieszczeń domowych i biurowych.

Z kolei lampa ścienna Tubs to oprawa rzucająca geometryczne kształty na powierzchnie, na których została zainstalowana. Liniowe źródło światła nadaje przestrzeni energii i charakteru.

Tubs Modular to bardzo wszechstronna i zaawansowana technicznie rodzina produktów, która umożliwia maksymalne wykorzystanie możliwości przy zastosowaniu wąskiego profilu.