Kompleksowe rozwiązanie oświetleniowe

28 grudnia 2022
Kompleksowe rozwiązanie oświetleniowe

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu wszystkie przestrzenie miejskie wykorzystują swój potencjał do łączenia ludzi oraz tworzenia przyjaznej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa.

Każda miejska sceneria ma swoją historię do opowiedzenia. Mając to założenie na uwadze, Schréder stworzył oprawę VALINTA. Została zaprojektowana zarówno jako oprawa do oświetlenia miejskiego, jak i naświetlacz podkreślający walory architektoniczne, który zapewnia estetyczną i techniczną spójność dla wszystkich typów zastosowań w mieście, dzięki różnym zakresom oświetlenia, rozsyłom i typom diod LED (białe lub RGBW).

Oprawa jest dostępna w trzech seriach; każda w trzech różnych rozmiarach, wszystkie o eleganckiej stylistyce. Oprawę charakteryzują wysoka skuteczność świetlna oraz spójność temperatury barwowej (3 SDCM). Unikalny system montażu oraz różne opcje okablowania umożliwiają łatwą instalację na płaskich powierzchniach lub bezpośrednio na słupie przez jedną osobę. Istnieje możliwość regulacji montażu w wielu płaszczyznach oraz opcjonalna zmiana wąskiego rozsyłu światłości na inne optyki za pomocą filtrów.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED