Wszechstronna oprawa do oświetlenia dróg

5 maja 2022
Wszechstronna oprawa do oświetlenia dróg

Firma Schréder na bazie wieloletniego doświadczenia w projektowaniu ledowego oświetlenia drogowego i miejskiego stworzyła innowacyjną oprawę Izylum. Oferuje ona najwyższą jakość oraz korzyści zarówno dla inwestorów, jak i użytkowników oświetlanej przestrzeni. Zapewnia szybki zwrot z inwestycji, jest przyjazna dla środowiska naturalnego, a ponadto łatwa w montażu, co przyczynia się do oszczędzania czasu i minimalizowania ryzyka błędów podczas instalacji. Mieszkańcom oraz użytkownikom przestrzeni publicznej zapewnia natomiast komfort i bezpieczeństwo.

Oprawa Izylum zaprojektowana została z myślą o koncepcji inteligentnego miasta. Ponadto jest kompaktowa, lekka, a jednocześnie energooszczędna, co przekłada się na zmniejszenie emisji CO2 w całym okresie użytkowania. Izylum wpisuje się w ideę gospodarki obiegu zamkniętego.

Zastosowany system IzyHub jest innowacyjnym rozwiązaniem, które ma za zadanie ułatwić instalację i konserwację oprawy. Ten pojedynczy centralny element pozwala unikać błędów łączeniowych. Przekazuje energię elektryczną i informacje sterujące do poszczególnych części oprawy, zapewniając, że wszystkie podzespoły współpracują ze sobą. Znacząco przyczynia się też do niezawodności i długiej żywotności oprawy. IzyHub umożliwia łatwe podłączenie i bezawaryjną wymianę komponentów w bloku elektrycznym, czy to w celu konserwacji, czy modernizacji oprawy.

Gama opraw Izylum wykorzystuje innowacyjne rozwiązania fotometryczne, LensoFlex® 4 i MidFlexTM 2, opracowane pod kątem wydajności, kompaktowości, wszechstronności i standaryzacji. Oba mają taką samą konstrukcję.

LensoFlex®4 opiera się na zasadzie dodawania strumienia świetlnego emitowanego przez poszczególne soczewki, które mają taką samą krzywą światłości. Jest ona wspólna dla całej koncepcji LensoFlex. MidFlex™ 2 wykorzystuje dedykowaną optykę oraz najnowszej generacji LED-y średniej mocy, stosowane w profesjonalnych projektach oświetleniowych.

Źródło: SCHRÉDER