Komplementarna rodzina opraw downlight

27 maja 2020
Komplementarna rodzina opraw downlight

INTO to modularna rodzina opraw typu downlight, która powstała z myślą o dostarczeniu kompleksowych rozwiązań do oświetlenia powierzchni kubaturowych. Idealnie znajdzie zastosowanie w biurach,  obiektach typu HORECA oraz w branży retail.

Rodzina INTO charakteryzuje się wysokimi parametrami świetlnymi (skuteczność do 132 lm/W) i nowoczesnym designem. To doskonałe połączenie estetyki i ergonomii. Ze względu na sposób montażu w portfolio produktowym firmy LUG wyróżniamy trzy wersje opraw INTO: podtynkowe, natynkowe oraz zwieszane (dostępne w trzech długościach: 200 mm, 500 mm, 800 mm). Ponadto można wyróżnić następujące warianty wzornicze:

  • okrągłe (podtynkowe, zwieszane i natynkowe) dostępne w trzech średnicach: 55 mm, 100 mm, 160 mm, z szeroką gamą kątów świecenia, zarówno wąskich, jak i szerokich, oraz ze strumieniami od 700 do 3600 lm;
  • z kwadratowym rantem i uniwersalnym kątem świecenia 50 stopni, dostępne w dwóch rozmiarach: 100 × 100;
  • bezramkowe – wersja w dwóch średnicach: 100 mm i 160 mm; brak ramki podnosi walory estetyczne i wizualne.

Łatwy i szybki montaż to z pewnością dodatkowy atut rodziny opraw INTO, a podwyższona szczelność poszczególnych wersji pozwala na montaż również w bardziej wymagających warunkach.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED