Kompozycja klasyki i nowoczesności

16 listopada 2021
Kompozycja klasyki i nowoczesności

Lena Lighting wprowadza efektowną nowość. Ledowa lampa Sizzano jest kompozycją obłych kształtów o klasycznych proporcjach. Nowoczesny, elegancki styl został połączony z subtelnie wyrafinowanym designem. Dostępne wielkości i warianty kolorystyczne pozwalają tworzyć niezwykle efektowne aranżacje. Do produkcji lampy Sizzano wykorzystywane są moduły LED najnowszej generacji.

Nowa propozycja Lena Lighting jest wynikiem współpracy z młodym poznańskim projektantem, Kubą Zarzyńskim. Założeniem było połączenie wysoko energooszczędnej technologii z funkcjonalnością, trwałością i nowoczesnym designem. W efekcie powstała ciekawa, geometryczna propozycja, która odzwierciedla świeże podejście projektanta do wzornictwa.

– Rodzina lamp Sizzano jest kompozycją klasycznych, przyjemnych dla oka okrągłych kształtów. Te dwie obłe formy zestawione razem tworzą elegancką, nowoczesną aranżację. Lampa została stworzona z myślą o ponadczasowych wnętrzach. Może ona pełnić funkcję oświetlenia ogólnego lub emitować światło ambientowe, które doskonale kreuje atmosferę przestrzeni. W procesie projektowania szczególną uwagę przywiązywaliśmy zarówno do estetyki wykonania, jak i jakości materiałów. Lampa Sizzano jest dzięki temu solidna, wytrzymała i odporna. Jest to energooszczędny produkt, który będzie służył przez długie lata, co odzwierciedla nasze podejście do zrównoważonego projektowania – mówi Marzena Lesińska, pełnomocnik zarządu ds. marketingu Lena Lighting.

Do produkcji Sizzano wykorzystano wysokiej jakości materiały. Klosz lampy, mimo że delikatny w odbiorze wizualnym, jest bardzo wytrzymały i uderzenioodporny. Jego konstrukcja sprawia, że światło, które emituje lampa rozkłada się równomiernie nie powodując efektu olśnienia. Dzięki funkcji multi, użytkownik indywidualnie decyduje o poziomie strumienia świetlnego lampy i mocy przez nią pobieranej. Projektant przewidział również wersje lampy ze sterowaniem DALI, umożliwiając kreowanie nastroju w pomieszczeniu.

Linia Sizzano składa się z sześciu różnych wersji lampy w dwóch rozmiarach: 1000 mm i 600 mm. Dzięki użyciu najnowszej technologii LED lampy z rodziny Sizzano są energooszczędne i przyjazne środowisku.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED