Nieograniczone możliwości aranżacji świetlnych w biurach

15 kwietnia 2021
Nieograniczone możliwości aranżacji świetlnych w biurach

Najnowsza propozycja od Lena Lighting daje możliwość profesjonalnego i spersonalizowanego oświetlenia zarówno całych przestrzeni biurowych, jak i pojedynczych stanowisk pracy. BARIS 52 LED to nie tylko wysokie parametry i nowoczesna technologia LED, ale również specjalna konstrukcja, która pozwala na tworzenie zjawiskowych kompozycji świetlnych.

Lampy z rodziny BARIS LED to nowoczesne i energooszczędne lampy biurowe o klasycznych proporcjach i minimalistycznym designie. BARIS 52 LED – nowość z tej serii – pozwala na tworzenie linii świetlnych o długości do 6 metrów bez łączeń profilu i klosza. Łączniki oraz świecące załamania w kształcie liter L, T, X umożliwiają aranżowanie praktycznie nieograniczonych ciągów prostych, figur i wzorów.

Minimalistyczne wzornictwo i unikalna konstrukcja zostały tu połączone z energooszczędnością oraz rozwiązaniami, które wpływają na zwiększenie komfortu pracy przy sztucznym świetle. Opalizowany klosz lampy ogranicza efekt olśnienia, dzięki czemu BARIS 52 LED świetnie sprawdzi się nawet tam, gdzie praca wymaga dużego skupienia.

To także doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o oszczędności – w połączeniu z inteligentnymi systemami sterowania lampa idealnie dostosuje natężenie światła do bieżących potrzeb, a dzięki wbudowanemu czujnikowi wyłączy się, gdy nikogo nie będzie w jej zasięgu.

Oprócz walorów estetycznych, wysokich parametrów świetlnych i energooszczędności seria BARIS LED oferuje też wiele udogodnień w zakresie montażu i eksploatacji. Lampy są wyposażone w unikalny system zwieszania i regulację zawiesi, a ich modułowa, ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwy dostęp do elementów elektronicznych i szybką wymianę klosza oraz modułów świetlnych.

Lampy z serii BARIS LED mogą być eleganckim i minimalistycznym dopełnieniem wnętrz, jak również elementem spektakularnych instalacji świetlnych. Będą się dobrze prezentować zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach biurowych i gabinetach, a także w pomieszczeniach reprezentacyjnych czy holach, zaprojektowanych z rozmachem.

BARIS 52 LED – parametry:

  • Zakres mocy: 14 W – 84 W
  • Strumień świetlny: 1800 lm – 9600 lm
  • Kolory: szary, biały, czarny (inne kolory dostępne na zapytanie)
  • Stopień szczelności: IP 44
Zaprenumeruj Oświetlenie LED