LED-y w serwisie i lakierni Volkswagena

18 czerwca 2015
LED-y w serwisie i lakierni Volkswagena

Firma HSK Ledy wyposażyła w energooszczędne oświetlenie LED nowo otwartą lakiernię i autoryzowany serwis samochodowy Volkswagen Auto Special w Modlniczce koło Krakowa. Superwydajne oprawy przemysłowe Aquarius AQ-8 oświetlają stanowiska naprawcze, gwarantując doskonałe oddawanie barw niezbędne przy naprawach karoserii samochodowych. Oprawy te oprócz rekordowo wysokiej efektywności energetycznej przekraczającej 110 lm/W charakteryzują się wysoką kroplo- i pyłoszczelnością oraz brakiem efektu olśnienia.
Firma Autospecial wybrała również oprawy z oferty HSK Ledy do oświetlenia pomieszczeń biurowych, szatni dla pracowników oraz korytarzy i toalet. W realizacji tej doskonale sprawdziły się płaskie panele do sufitów modułowych z rodziny LEO oraz okrągłe panele LED z rodziny SATURN. Oświetlenie to emituje stabilne światło o neutralnej temperaturze barwowej, zapewniające komfort wszystkim użytkownikom budynku.

Oprawy zostały wyposażone w zgodne z Polskimi Normami moduły zasilania awaryjnego atestowane przez CNBOP. Zastosowane w pomieszczeniach socjalnych oprawy LEO i SATURN mają atesty higieniczne PZH.

Zastosowane oprawy:
Aquarius AQ-8
LEO L-66-G
Saturn S-240