Nowe tuby ledowe T5 do zastosowań profesjonalnych

5 maja 2017
Nowe tuby ledowe T5 do zastosowań profesjonalnych

Do oferty Philips MASTER LEDtubes dołączył nowy produkt – Philips T5 LEDtube. Energooszczędna tuba LED zapewnia dużą ilość światła, wysoką jakość i dzięki specjalnemu systemowi click-to-fit jest bezpośrednim zamiennikiem klasycznej świetlówki fluorescencyjnej T5 1500 mm. Źródło światła Philips T5 LEDtube jest małe, ale bardzo wydajne – skuteczność świetlna wynosi 150 lm/W.

Dzięki technologii InstantFit źródło T5 LEDtube można dopasować od razu do oprawy, nie ma potrzeby wymiany okablowania. Specjalne zabezpieczenia ułatwiają instalację tub bez ryzyka porażenia prądem. Dzięki temu instalację można przeprowadzić szybko i precyzyjnie, oszczędzając czas i pieniądze.

Nowy produkt jest wykonany z poliwęglanu. W jego konstrukcji wykorzystano najnowsze rozwiązania elektroniczne, które w połączeniu z wydajnymi modułami LED pozwoliły uzyskać trwałość wynoszącą 50 000 godz. Dzięki temu T5 LEDtube jest dwukrotnie większa w porównaniu z klasycznymi świetlówkami linowymi T5, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów utrzymania instalacji świetlnej.

Nowe Philips T5 LED są już dostępne na większości europejskich rynków i występują w następujących parametrach:

  • 1500 mm HO 26 W 830 T5 InstantFit,
  • 1500 mm HO 26 W 840 T5 InstantFit,
  • 1500 mm HO 26 W 865 T5 InstantFit.

Producent oferuje 5 lat gwarancji.

 

www.lighting.philips.pl