Nowoczesne oświetlenie wnętrz

16 lutego 2023
Nowoczesne oświetlenie wnętrz

Terrano S to nowy produkt od Lena Lighting, który oferuje niezwykle szerokie możliwości oświetlania wnętrz. Oprawa stworzona została z myślą o strefach biurowych, sklepach oraz ciągach komunikacyjnych, gdzie ważny jest zarówno design, jak i parametry zapewniające komfortowe warunki pracy i przemieszczania się.

Lampy Terrano S to kolejna odsłona linii Terrano. Ich prosty, estetyczny design płynnie komponuje się z każdą aranżacją, zaś parametry pozwalają na tworzenie przyjaznych pracy wnętrz oraz przestrzeni reprezentacyjnych i stref rekreacji. Terrano S to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych firm oraz powierzchni użyteczności publicznej, w których ważne jest stosowanie wysoce energooszczędnych rozwiązań.

Lampy Terrano S zostały zaprojektowane pod kątem stworzenia optymalnych warunków do pracy biurowej i kreatywnej. Zwrócono uwagę na efekt olśnienia, stąd niski współczynnik UGR, mieszczący się w granicach 12-19.

Kompaktowy design doskonale wpisuje się w koncepcję less is more: mniej zużytych materiałów przekłada się na minimalistyczny, ale elegancki wygląd oprawy. Wytrzymały korpus Terrano S został wykonany z metalu, który można poddać recyklingowi.

Lampy Terrano S to również prosty i łatwy montaż w systemie szynoprzewodów. Pozwala to na szybkie dokonywanie zmian aranżacyjnych, także po dokonanej instalacji. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i polega na wpinaniu lamp. Zawierają one specjalne adaptery z mechanicznymi zaczepami gwarantującymi pewne trzymanie oprawy w szynie.

Terrano S przeznaczone są zarówno do montażu sufitowego, jak i naściennego.

LENA LIGHTING

Zaprenumeruj Oświetlenie LED