Wysoce energooszczędne oświetlenie nad Mierzeją Wiślaną

19 października 2022
Wysoce energooszczędne oświetlenie  nad Mierzeją Wiślaną

132 lampy Industry IP66 LED od Lena Lighting, ze specjalnie zaprojektowanymi uchwytami, zamontowano na mostach biegnących nad przekopem Mierzei Wiślanej.

Oprawy o mocy 22 W zapewniają wysoką efektywność świetlną. Są wytrzymałe i odporne na działanie wilgoci oraz pyłów.

Na ruchomych mostach biegnących nad przekopem Mierzei Wiślanej postawiono na oświetlenie najwyższej jakości. 132 lampy hermetyczne, przygotowane specjalnie pod tę inwestycję przez wiodącego producenta inteligentnych systemów oświetleniowych Lena Lighting, mają wspierać bezpieczeństwo użytkowników konstrukcji.

Belki Industry IP66 LED zostały zamontowane szeregowo, zapewniając ciągłość emisji światła na konstrukcji. Podświetlają barierki boczne ciągnące się przez całą długość mostów. Wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i wilgoci. Są także wytrzymałe na uderzenia.

Nasze lampy Industry IP66 LED zostały zaprojektowane z myślą o wymagających warunkach środowiskowych. Dlatego zadbaliśmy o to, aby były odporne nie tylko na uderzenia, wstrząsy i działanie pyłów, ale również na kontakt z wilgocią. Umożliwia to instalację produktów również na zewnątrz – wyjaśnia Łukasz Drewka, dyrektor ds. inwestycji. – Mosty nad kanałem żeglugowym Mierzei Wiślanej, które zostały wyposażone w belki Industry IP66 LED, zyskały najwyższej jakości oświetlenie oparte na technologii modułów LED – dodaje.

Diody oraz moduły LED przekładają się na wysoką energooszczędność. Gwarantuje to osiąganie wymaganego poziomu oświetlenia przy znacząco małym poborze energii. Biała barwa światła o wartości 4000 K, które pada bezpośrednio na szczeble barierek, nie wywołuje efektu olśnienia, dzięki czemu umożliwia w pełni bezpieczną jazdę nocą.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED