Wielkie możliwości w małej, nowoczesnej konstrukcji

4 marca 2022
Wielkie możliwości w małej, nowoczesnej konstrukcji

Projekt lampy został wykonany z myślą o nowoczesnych pomieszczeniach, w których światło jest narzędziem do kreacji wnętrza i budowania klimatu przestrzeni. Expo Adjust w swojej małej konstrukcji mieści technologię zapewniającą imponujące parametry. Aluminiowy projektor ze źródłem światła LED oferuje skuteczność świetlną dochodzącą aż do 140 lm/W oraz współczynnikiem oddawania barw (Ra>90). Możliwości świetlne mieszczą się w oprawie o niewielkich rozmiarach, która jest przy tym bardzo solidna i wytrzymała. Projektant postawił także na wysoką jakość materiałów i detale, dzięki którym nadał lampie loftowego charakteru.

Expo Adjust jest oferowane z systemem markowych szynoprzewodów, na których montowane są projektory, co zwiększa możliwości aranżacyjne i ułatwia dopasowanie oświetlenia już po dokonanym montażu. Wersja ZOOM z regulacją kąta świecenia w zakresie od 22-55⁰ dodatkowo zwiększa zdolności adaptacyjne produktu, co jest bardzo wygodne w przypadku zmiany wystroju, czy konieczności oświetlenia nowej  ekspozycji.

Kompaktowy, niewielkich rozmiarów, aluminiowy korpus z radiatorem sprawnie odprowadza nadmiar ciepła. Konstrukcja została też wyposażona w estetyczną puszkę z ABS, która skutecznie maskuje umieszczony w niej zasilacz.

Fot. Lena Lighting