Oświetlenia wewnętrzne w Shenzhen World

20 września 2020
Oświetlenia wewnętrzne w Shenzhen World

W największym na świecie centrum targowo-kongresowym Shenzhen World zamontowano ponad 100 000 opraw oświetleniowych LED. Za opracowanie i dostarczenie rozwiązań dla tego ogromnego i zarazem niezwykle zaawansowanego budynku odpowiedzialna jest firma OSRAM.

Shenzhen World Exhibition & Convention Center jest miejscem przeznaczonym do organizacji rozmaitych wydarzeń, z przestrzenią dla restauracji, sklepów i biur. Dysponując całkowitą powierzchnią około 1,48 miliona metrów kwadratowych, w tym 500 000 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej, obiekt ma na koncie łącznie osiem rekordów świata wśród największych na świecie centrów targowo-kongresowych.

Aby idealnie oświetlić cały budynek, instalacja oświetleniowa firmy OSRAM w pełni uwzględnia światło dzienne i dopasowuje rozwiązania do konkretnych potrzeb i wymagań w poszczególnych wnętrzach. – „Shenzhen World jest czołowym obiektem wystawienniczym na świecie, a bycie częścią projektu, który uczyni z niego nowoczesną, ekologiczną i cyfrową przestrzeń, to wielki zaszczyt dla firmy OSRAM” – powiedział Han Min, dyrektor OSRAM North Asia. Głównym zadaniem różnych scenariuszy świetlnych w pomieszczeniach jest zapewnienie dobrego samopoczucia i komfortu osobom, które w nich przebywają. Dzięki podłączeniu do centralnego systemu sterowania oświetleniem instalacją można zarządzać zgodnie z danym zapotrzebowaniem. Łącznie wewnątrz centrum zainstalowano ponad 100 000 opraw LED, m.in. w takich miejscach jak sala wielofunkcyjna, centrum multimedialne, sala bankietowa, wykładowa, a także stadion.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED