Rozbudowa centrum badawczo-produkcyjnego

15 marca 2017
Rozbudowa centrum badawczo-produkcyjnego

W dniu 2 marca 2017 r. Ryszard Wtorkowski, prezes Zarządu LUG Light Factory Sp. z o.o., podpisał kolejną istotną dla rozwoju Grupy Kapitałowej LUG SA umowę. Kontrakt zawarty z firmą M&J Sp. z o.o. z siedzibą w Żarach dotyczy powiększenia istniejącego centrum badawczo-produkcyjnego w Nowym Kisielinie o nową halę produkcyjno-magazynową. Rozbudowa zwiększy powierzchnię obiektu o 1500 mkw.

Rozpoczynając budowę centrum badawczo-rozwojowego w 2015 r., byliśmy gotowi na jego rozbudowę w niedługim czasie. Dzięki temu już w pierwotnym projekcie uwzględniliśmy wiele dodatkowych możliwości, które dziś ułatwią nam rozbudowę i pozwolą zoptymalizować koszty inwestycji – wyjaśnia Ryszard Wtorkowski.

Nowa hala będzie gotowa na początek IV kwartału 2017 r. Całkowity koszt niniejszej inwestycji szacowany jest na 2 330 000 zł netto.

Inwestycja ma na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych związanych z realizacją naszych bieżących i przyszłych zamówień. Będzie też impulsem do dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej LUG SA, który mamy nadzieję, stanie się naszym udziałem w kolejnych latach. Dziś  już mogę stwierdzić, że apetyty mamy duże – komentuje budowę Ryszard Wtorkowski.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED