Sevilla Fashion Outlet

6 listopada 2022
Sevilla Fashion Outlet

Biura kierownictwa Sevilla Fashion Outlet mogą poszczycić się uzyskaniem nie tylko certyfikatów WELL Gold oraz BREEAM, ale również otrzymaniem certyfikatu WELL V2 Gold, co daje wskazówkę, jak w niedalekiej przyszłości będą wyglądały biura, w których na pierwszym miejscu uwzględnia się takie aspekty, jak: środowisko naturalne, wydajność, maksimum komfortu i zdrowie użytkownika.

LEDS C4 dostarczył rozwiązania oświetleniowe do tych nowych biur, spełniając wiele wyśrubowanych standardów, czego potwierdzeniem są zdobyte certyfikaty. Warto w tym przypadku wspomnieć o kilku istotnych rozwiązaniach wykorzystanych w tych projektach:

  • przeliczniku oświetlenia melanopowego (EML), czyli zastosowaniu odpowiedniego światła we właściwym momencie,
  • dostosowanym sztucznym oświetleniu, które uwzględnia natężenie zmieniającego się światła dziennego i osiąga równomierne oświetlenie bez generowania dużych kontrastów świetlnych, mogących powodować zmęczenie,
  • zastosowanie światła, które pomaga dostrzegać otoczenie w bardziej realny i autentyczny sposób, to znaczy taki, który spełnia odpowiednie parametry CRI lub TM-30-18.

Do osiągnięcia tych efektów wykorzystano produkty LEDS C4 z takich kolekcji, jak: INFINITE PRO, PLAY, PIPE oraz systemów liniowych TAGLIO di LUCE.

Więcej o produktach LEDS C4