Shuffle nagrodzony

24 listopada 2016
Shuffle nagrodzony

Schréder został uznany za światowego lidera w dziedzinie rozwiązań oświetleniowych LED przez The Highway Electrical Association (HEA) – jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych organów dla firm zajmujących się sprzętem oświetleniowym na autostradach UK. Produkt Shuffle firmy Schréder – inteligentne i interaktywne kolumny oświetleniowe mające na celu łączenie społeczeństwa w miastach – zostały nagrodzone w konkursie HEA Awards 2016 jako produkt roku.

Nagroda została przyznana 3 listopada b.r. na ceremonii w ośrodku Celtic Manor Resort w Walii. Produkt Shuffle to coś więcej niż profesjonalne oświetlenie. Jedna inteligentna kolumna integruje szereg funkcji takich jak: głośniki, CCTV, bezprzewodowy internet, stacja ładująca pojazdy elektryczne. Poprzez połączenie różnych funkcjonalności w jednym urządzeniu Shuffle eliminuje potrzebę stosowania wielu elementów miejskich i znacznie obniża emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Organizacja HEA przyznaje nagrody najlepszym firmom, pracownikom i inicjatywom w branży elektrycznej.

Wyróżniane są największe osiągnięcia wnoszące wkład w rozwój nowoczesnej technologii oświetleniowej wdrażanej w UK. Kolumna Shuffle odniosła wielki sukces, zostając produktem roku. Potwierdza to, jak bardzo Schréder przesuwa granicę w projektowaniu rozwiązań oświetleniowych, aby zapewnić Wielkiej Brytanii najbardziej innowacyjne, efektywne kosztowo i energooszczędne technologie na ulicach i autostradach.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED