Sukces firmy TRILUX na targach Light + Building 2024

4 kwietnia 2024
Sukces firmy TRILUX na targach Light + Building 2024

Odbywające się w marcu tego roku, we Frankfurcie nad Menem, Targi Light + Building zakończyły się spektakularnym sukcesem firmy TRILUX, będącej niemieckim liderem na rynku profesjonalnego oświetlenia. Na stoisku TRILUX  goście mieli możliwość zbadania i omówienia pionierskich innowacji w sektorach: biurowym, przemysłowym, zewnętrznym i cyfrowym.

Rynek wymaga rozwiązań, które nie tylko spełniają rosnące wymagania w zakresie jakości, zrównoważonego rozwoju, inteligencji i wzornictwa, ale także są przyjazne i bezpieczne dla użytkownika. Powinny one upraszczać procesy planowania i pozostawać elastyczne tak, aby dostosować się do przyszłych wyzwań – mówi Joachim Geiger, CSO & CMO TRILUX.

W tym roku TRILUX zdecydował się na unikatową koncepcję stoiska, sprzyjającą bardziej doświadczalnemu zaangażowaniu, wymianie spostrzeżeń i ciepłej atmosferze niż tradycyjnej prezentacji produktów. Innowacje zostały zaprezentowane w zawieszonych nad stoiskiem, rozległych sześcianach, tworząc w ten sposób wyjątkową przestrzeń do prezentacji opraw oświetleniowych i systemu zarządzania oświetleniem LIVELINK. Tematyczne ekrany informacyjne wewnątrz sześcianów, a także umiejscowione w pobliżu obszary praktyczne zapewniały kontekst produktu, umożliwiając odwiedzającym bliższe przyjrzenie się oprawom oświetleniowym. Zróżnicowany program na stoisku TRILUX, obejmujący przemówienia i prelekcje ekspertów, oferował kompleksowy wgląd w tematykę zrównoważonego rozwoju, cyfryzacji i jakości oświetlenia, a także umożliwiał obejrzenie ekskluzywnych prezentacji na temat New Work i pionierskich koncepcji architektonicznych GRAFT Architects.

Na szczególną uwagę zasługują dwa nowe systemy modułowe, YONOS do zastosowań biurowych i E-LINE PRO dla przemysłu. Modułowa konstrukcja i szeroki wybór specyficznych dla zastosowań układów optycznych, modułów opraw oświetleniowych i komponentów funkcjonalnych oferują niemal nieograniczone możliwości dostosowywania i adaptacji, dzięki czemu systemy są bardziej elastyczne, bezpieczne i atrakcyjne.

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w targach Light + Building 2024 lub tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej: TRILUX oferuje możliwość zapoznania się z innowacjami na żywo poza targami, w jednym z 6 niemieckich centrów kompetencyjnych lub w SHOWROOM’ACH w całej Europie.

Więcej na stronie

https://www.trilux.com/pl/