Szklane lampy LED

13 czerwca 2017
Szklane lampy LED

Firma LEDVANCE konsekwentnie poszerza ofertę produktów marki OSRAM.  Od czerwca w sprzedaży są szklane lampy LED typu retrofit w niemal wszystkich klasycznych kształtach – w tym kilka modeli w całości wyprodukowanych w Niemczech.

Dzięki szklanej bańce, metalowemu trzonkowi i innowacyjnej technologii „pręcików LED”, nowe lampy wyglądają niemal identycznie jak tradycyjna żarówka ze skrętką zbudowaną z wolframu. Oprócz standardowych wersji o ciepłobiałej barwie światła (2700 K) w sprzedaży dostępne są również modele o chłodniejszej temperaturze barwowej (4000 K) zarówno w matowej, jak i przezroczystej bańce.

Wśród szklanych lamp LED szczególnie atrakcyjnym, przyciągającym wzrok produktem jest nowy, smukły, pozłacany model ‘Tubular’ z kolekcji Edycja 1906. Źródła światła tej serii gwarantują niski pobór mocy i dłuższą trwałość, a ciepłobiała barwa światła tworzy wyjątkową atmosferę.

Dotychczasową gamę punktowych retrofitów LED poszerzą także szklane lampy typu PAR16 i MR16 w całości produkowane w niemieckiej fabryce firmy LEDVANCE, w Eichstätt. Lampy perfekcyjnie odprowadzają ciepło, co gwarantuje wysoką skuteczność świetlną oraz dłuższą trwałość. Spełniają także wymogi surowej normy L70B50 i sprostają nawet 100 000 cyklów włączeń i wyłączeń.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.mojeswiatlo.pl