Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarach

9 stycznia 2020
Wydajne oświetlenie awaryjne o niewielkich rozmiarach

Modulo LED od Beghelli to niezależna oprawa oświetlenia awaryjnego, która może zostać wmontowana w oprawy oświetlenia podstawowego.

Oprawy awaryjne swoim kształtem i wielkością często zaburzają estetykę architektonicznych wnętrz. Modulo LED odpowiada na potrzeby minimalistycznych i nowoczesnych miejsc, w których oprócz wysokiej jakości oświetlanej przestrzeni równie ważny jest design montowanych urządzeń. Zminiaturyzowana oprawa od włoskiego producenta, wyposażona w odpowiednie akcesoria, może zostać zamontowana w zwykłych, konwencjonalnych urządzeniach oświetleniowych. Pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia optymalne parametry w przypadku zaniku napięcia, a także jest niewidoczna, dzięki czemu można ją łatwo wpasować w wystrój każdego wnętrza. Modulo LED uruchamia się po odcięciu napięcia głównego i oświetla drogę ewakuacyjną, strefę otwartą lub strefę wysokiego ryzyka. Uniwersalność oprawy kryje się w komplecie specjalistycznych soczewek, dołączanych do każdego urządzenia i stosowanie ich w zależności od potrzeb i miejsca instalacji. Jedna oprawa Modulo LED zapewnia natężenie >1lx w osi drogi ewakuacyjnej, której długość może wynosić nawet powyżej 20 m.

Zastosowanie w Modulo LED innowacyjnego akumulatora z serii Titanat daje możliwość wyboru 8-godzinnego czasu autonomii, pracy oprawy w zakresie temperatur od -20°C do +50°C oraz 10-letnią żywotność urządzenia. Rozwiązanie posiada dopuszczenie CNBOP.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED