Kompleksowe zarządzanie oświetleniem biurowym

1 czerwca 2017
Kompleksowe zarządzanie oświetleniem biurowym

Philips Lighting wprowadza na światowy rynek nowy, bezprzewodowy system do kompleksowego zarządzania oświetleniem.

Nowe rozwiązanie umożliwia zarządcom budynków korzystanie z inteligentnych biur w ramach modelu biznesowego Light as a Service (oświetlenie jako usługa).

System Philips InterAct Office pozwala zarządcom budynków zredukować zużycie energii nawet o 70 proc., zoptymalizować operacje i stworzyć bardziej komfortowe warunki bez potrzeby przeprowadzania gruntownych remontów. System w pierwszej kolejności trafi na rynek USA i zawalczy o 1,5 mld mkw. powierzchni biurowych istniejących już w Ameryce Północnej. System ten, składający się z lamp i opraw wyposażonych w czujniki, instalowany i obsługiwany jest przez Philips Lighting jako usługa zarządzana, co eliminuje konieczność dużych nakładów finansowych ze strony klientów.

Bezprzewodowy system Philips InterAct Office współpracuje z istniejącym w biurach systemem do kompleksowego zarządzania oświetleniem Power over Ethernet (PoE). System PoE jest przeznaczony do nowo budowanych obiektów i biur poddawanych ważniejszym renowacjom. Bezprzewodowy Philips InterAct Office zaprojektowano natomiast z myślą o modernizacji istniejących już biur, czyli do użytkowania z większością systemów oświetlenia przestrzeni biurowych na całym świecie.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED