LUG lubuskim liderem biznesu

28 września 2017
LUG lubuskim liderem biznesu

Podczas IX Gali Lubuskiego Lidera Biznesu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową we współpracy z partnerem strategicznym – „Gazetą Lubuską”. Zaszczytne I miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw przypadło zielonogórskiemu LUG Light Factory. Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał Ryszard Wtorkowski, prezes LUG.

Jak co roku wybór był bardzo trudny, w konkursie wystartowało aż 71 przedsiębiorstw z całego województwa. Ostatecznie wybrano spośród 69, gdyż jedna z firm nie przeszła wstępnej weryfikacji, druga natomiast zrezygnowała z udziału po ogłoszeniu wstępnych wyników.

W kategorii mikroprzedsiębiorstw najlepszych wybierano z grona 18 kandydatów, z kolei małych firm w konkursie startowało 21. W kategorii średnich przedsiębiorstw znalazło się 18 rywali, wśród największych o tytuł lidera walczyło 12 firm. 
Wszyscy uczestnicy byli oceniani według tożsamych kryteriów, począwszy od wypłacalności, po rzetelność, rozwojowość oraz podejście do pracownika. 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED