Nowa siedziba spółki LEDIN

3 lipca 2019
Nowa siedziba spółki LEDIN

Spółka LEDIN przeniosła się do nowej siedziby. Na obszarze 3500 m2 znajdują się budynek o powierzchni 1600 m2 oraz nowe magazyny. W nowej lokalizacji mieszczą się: laboratorium fotometryczne o powierzchni 140 m2 wraz ze stanowiskiem do pomiaru EMC, showroom, pomieszczenia serwisowo-produkcyjne, przestrzeń biurowa oraz pomieszczenia magazynowe z regałami wysokiego składowania.

LEDIN przez ostatnie 10 lat funkcjonował w wynajmowanych budynkach przy ul. Kołobrzeskiej w Ostrołęce, które służyły zarówno jako powierzchnia biurowa, jak i magazynowa – mówi Przemysław Kowalczyk, prezes spółki LEDIN. – Pomimo prowadzonych adaptacji ich kondycja oraz funkcjonalność pozostawiały wiele do życzenia. Ograniczona powierzchnia utrudniała również technologiczny rozwój firmy.

Inwestycja we własny obiekt otworzyła przed LEDIN perspektywy dynamicznego rozwoju w segmencie oświetlenia LED oraz zwiększania wolumenu sprzedaży w kolejnych latach. Przeprowadzka zdecydowanie poprawiła komfort pracy 35-osobowego zespołu. – Własna siedziba w Tobolicach pozwoliła na największy krok w historii rozwoju i profesjonalizacji LEDIN, tj. inwestycję w nowoczesne zaplecze laboratoryjne oraz rozbudowę Działu Technicznego. To duża satysfakcja, że przeprowadzka miała miejsce dokładnie w 10. rocznicę powstania naszej firmy – podkreśla prezes Kowalczyk. – Przed nami kolejne inwestycje, w przeciągu kolejnych lat planujemy rozbudowę powierzchni magazynowej, koniecznej przy realizowaniu założonej strategii utrzymywania wysokiej dostępności produktów z magazynu.

Źródło: PZPO