Oprawy o uniwersalnym zastosowaniu

18 kwietnia 2019
Oprawy o uniwersalnym zastosowaniu

Polski producent Lena Lighting SA wprowadził na rynek rodzinę lamp QUEST PLUS LED, w skład której wchodzą naświetlacze i lampy typu high bay. Oprawy charakteryzują się wysoką energooszczędnością (A++), redukującą emisję COi pozwalającą uzyskać do 65% oszczędności w porównaniu z lampami wyposażonymi w tradycyjne źródła światła. Produkty są wykonane z wysokiej jakości komponentów (drivery uznanych producentów i diody CREE) oraz materiałów użytych do ich konstrukcji.

W skład rodziny QUEST PLUS LED wchodzą naświetlacze o dwóch wymiarach: L (z sześcioma panelami ledowymi) i M (z czterema i dwoma panelami), o zróżnicowanym rozsyle światła: asymetrycznym, symetrycznym i asymetrycznym szerokim, oraz o zakresie strumienia świetlnego lamp od 3600 lm do 21 000 lm i mocy od 23 W do 144 W.

Lampy typu high bay reprezentują cztery warianty lamp natynkowych i cztery warianty lamp zwieszanych, różniących się wymiarami, wartością strumienia świetlnego od 14 000 lm do 42 000 lm i ilością pobieranej energii od 96 W do 288 W.

Cała rodzina charakteryzuje się najwyższą odpornością na uderzenia – IK10, możliwością uzyskania wysokiego poziomu szczelności – IP66, stopniem jednorodności światła SDCM ≤ 3, szybkim i łatwym doprowadzeniem zasilania za pomocą szybkozłączki, możliwością zastosowania okablowania przelotowego i regulacją kąta świecenia od 0  do 135° w przypadku naświetlaczy i od 0  do 20°  w przypadku lamp zawieszanych i natynkowych.

Zastosowanie: hale przemysłowe, magazyny, rampy, infrastruktura wokół hal; drogi wewnętrzne, parkingi; hale targowe, widowiskowe i sportowe, boiska i stadiony, elewacje  obiektów architektonicznych i zabytkowych, pomniki; billboardy, tymczasowe  oświetlenie terenu budowy; oświetlenie doraźne w miejscach, w których pracują służby ratownicze.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED