Profil TALIA

20 czerwca 2018
Profil TALIA

Profil aluminiowy TALIA  to produkt o wysokiej estetyce i jakości wykonania. System TALIA został zaprojektowany do instalacji dwóch taśm LED o szerokości 12 mm. Sposób montażu i łączenie się poszczególnych elementów pozwala na zmianę kierunku padania strumienia światła oraz obniżenie pozycji profilu bez konieczności ingerowania w konstrukcję systemu.

Profil TALIA posiada szereg profili montażowych o różnych zastosowaniach. Użycie łączników montażowych, przeznaczonych do systemu TALIA, sprawia, że montaż długich odcinków profili staje się niezwykle łatwy i wygodny. Instalacja sufitowa, złożonego w wygodnych warunkach zestawu staje się łatwa, dzięki możliwości wkliknięcia profilu TALIA w profil montażowy TALIA M1, zamocowany wcześniej w miejscu ekspozycji zestawu.

Profil TALIA M2 stanowi estetyczne miejsce na zasilacz w nawierzchniowych systemach oświetleniowych. Natomiast TALIA M3 to nowoczesny profil o charakterze konstrukcyjnym, który w połączeniu z łącznikiem międzyprofilowym umożliwia sterowanie źródłem światła i skierowanie go w kilku kierunkach.

Producent LUMINES
Model TALIA
Wymiary szerokość x wysokość x długość 36 x 31,6 x 1000/2020/3000 mm
Komora na zasilacz (tak/nie) Nie
Dostępne kolory Biały lakierowany, srebrny anodowany
Materiał Aluminium
Rodzaj montażu Nawierzchniowy
Sposób montażu Profile montażowe, sprężyny montażowe
Rodzaj źródła światła Taśma LED, listwa PCB
Rodzaj osłonki, materiał osłonki DOUBLE, PMMA
Akcesoria Łączniki montażowe, dławnica, zaślepki
Zastosowanie Systemy oświetleniowe w budownictwie