Profile szybowe I6/I10

20 czerwca 2018
Profile szybowe I6/I10

Profile szybowe Lumines Lighting zostały nagrodzone III miejscem w konkursie na najlepszy wyrób Targów Światło 2018. Występują w wariancie I6 lub I10, z możliwością montażu różnej plexi lub szkła. Budowa profilu pozwala na zamontowanie taśmy LED w taki sposób, aby źródło światła było schowane, dając jednocześnie równomierne oświetlenie całej powierzchni ekspozycyjnej. Z tego względu profil szybowy sprawdza we wnętrzach domowych, jak i przestrzeniach publicznych oraz meblarstwie.

Profile szybowe pozwalają uzyskać niezwykle interesujący efekty świetlne. Dzięki dedykowanym zaślepkom końcowym z podporami, istnieje możliwość instalacji profili I6/I10 w formie podświetlanej, szklanej półki. Innym rozwiązaniem jest montaż profili szybowych jako tablic informacyjnych, które można powiesić za pomocą zawiesi przewodzących lub przykręcić do płaskiego podłoża.

Do budowy kompletnego systemu oświetleniowego, zaprojektowany został dedykowany profil pomocniczy FARI, który jest specjalnym łącznikiem szyby lub plexi z profilem i gwarantuje jego stabilny oraz trwały montaż.

Producent LUMINES
Model I10
Wymiary szerokość x wysokość x długość 18,8 x 31 x 1000/2020/3000 mm
Komora na zasilacz (tak/nie) Nie
Dostępne kolory Srebrny anodowany, biały lakierowany
Materiał Aluminium
Rodzaj montażu Nawierzchniowy
Sposób montażu Wkręt
Rodzaj źródła światła Taśma LED, listwa PCB
Akcesoria Zaślepki z podpory i bez podpory
Zastosowanie Półki sklepowe, tablice informacyjne