Jakość i doskonałość produktów oświetleniowych

28 grudnia 2022
Jakość i doskonałość produktów oświetleniowych

Już z samej, choć bardzo chłodnej w znaczeniu słów, definicji oświetlenia jako zastosowania światła w celu uwidocznienia miejsc, obiektów lub ich otoczenia wynika jego niezaprzeczalnie istotna rola, którą odgrywa ono w naszym życiu. Prawdziwa egzemplifikacja jego znaczenia ukryta jest jednak między słowami, a wręcz w efekcie, który dzięki iluminacji możemy uzyskać.

Kontrasty, ustawienia i intencja oświetlenia mają nieprawdopodobny wpływ na sposób, w jaki widzimy rzeczy, przeżywamy emocje i podejmujemy decyzje. Właściwy dobór oświetlenia, które idealnie wpasowuje się w otoczenie, pozwala wydobyć te subtelne smaki życia, które wcześniej ukryte były w cieniu. Mając ponad półwieczne doświadczenie, w LEDS C4 możemy nieskromnie powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w różnych segmentach oświetlenia i podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań, gdyż wiemy, że nasz zespół tworzą wspaniali ludzie, których łączy wspólna motywacja: odkrywanie nieskończonych możliwości światła i jego zastosowań w ulepszaniu naszego życia w każdym jego aspekcie. Z tego powodu współpracujemy nie tylko ze specjalistami w branży, lecz także z licznym gronem projektantów o uznanym prestiżu, którzy od podstaw działają z nami wspólnie przy tworzeniu naszych produktów.

Projektując i produkując szerokie gamy rozwiązań oświetleniowych i systemów architektonicznych, dzięki naszym filiom jesteśmy obecni już w ponad 140 krajach, gdzie dostosowujemy się do różnych rynków i profili lokalnych klientów, kierując się zawsze wspólnym mottem: „Jakość i doskonałość zarówno naszych produktów, jak i serwisu”. Oferując niezliczone możliwości produktowe z dziedziny oświetlenia technicznego i zewnętrznego, nie zapominamy również i o subtelniejszej dla oka ofercie produktów dekoracyjnych, które sprawdzają się nie tylko w przestrzeniach hotelowych bądź strefach użyteczności publicznej, ale równie dobrze mogą stanowić idealny akcent w prywatnych domach lub mieszkaniach. Nastrojowe i fantazyjne oprawy w połączeniu z magią i ciepłem emitowanych lumenów z pewnością stworzą niezapomnianą atmosferę w pomieszczeniu, z którego nie będzie się miało ochoty wyjść.

 ILARGI

Oprawa Ilargi, zaprojektowana przez baskijskie studio Iratzoki Lizaso, jest idealnym połączeniem ciepła i funkcjonalnego, ponadczasowego wzornictwa. Jej ręcznie dmuchane szkło ma bardzo elegancki wygląd, który jest połączony z litym, twardym drewnem. Emitowane światło jest ciepłe i przyjemne, idealne do użytku domowego lub do przestrzeni publicznych, ponieważ tworzy komfortową i naturalną atmosferę.

 

 

 

VOILES

Voiles przesuwa granicę współczesnego designu dla dużych przestrzeni, mając formę daleką od konwencjonalnych materiałów i kształtów, stawia bowiem na tradycyjne rzemiosło. Z jednej strony jej asymetryczny kształt pozwala na uzyskanie różnego wyglądu w zależności od kąta, pod którym się patrzy. Z drugiej strony japoński papier Washi nadaje oprawie lekkości, która pozwala na ciągły ruch. Razem tworzą żywy, poetycki element, który upiększy każdą przestrzeń.

 

INVISIBLE

Invisible opiera swój projekt na funkcjonalnych liniach, ale z odważnym akcentem, który wydłuża proporcje i odchodzi od tradycji. Jej przeguby zapewniają bardzo dużą swobodę ruchu z zaskakującą płynnością. Jej piękno leży w prostocie i sprawia, że oprawa ta staje się elementem ikonicznym.

 

 

SHOEMAKER

Shoemaker reinterpretuje klasykę oświetlenia z silnymi akcentami technicznymi. Jej filcowy abażur nadaje pomieszczeniu ciepła i jednocześnie właściwości dźwiękochłonnych. Shoemaker jest idealnym rozwiązaniem do restauracji, biur i, ogólnie, do projektów typ soft contract.

 

 

UMBRELLA

Oprawa ta jest inspirowana parasolem w słoneczny dzień, kiedy to promienie słoneczne przechodzą przez tkaninę, tworząc miękkie refleksy świetlne. Dostępna jest w dwóch rozmiarach i w dwóch kombinacjach kolorystycznych: czarny/złoty lub biały/srebrny.

 

 

NOWAY

Noway łączy w sobie w równych częściach prostotę, czystość i autentyczność. Dzięki różnym warstwom sugestywnych linii uzyskuje się komfortowe i stylowe światło.

 

 

TRIP

Trip to kinkiet przeznaczony do dekorowania ścian samą swoją obecnością, wyróżniający się metalowym korpusem z siatki, możliwością kombinacji – pojedynczej, podwójnej lub potrójnej z różnymi wykończeniami oraz efektem, jaki zapewnia miękki, rozproszony i asymetryczny punkt świetlny.

 

 

 

 

COCKTAIL

Cocktail Francesca Vilaró to równowaga, kreatywność i industrializacja, innowacja i estetyka. Przenośna lampa, która towarzyszy Ci oraz tworzy i sugeruje doskonałą atmosferę w każdym otoczeniu. Jej wszechstronny design, z ponadczasową geometrią w różnych wykończeniach, pozwala na kreowanie atmosfery poprzez tworzenie kompozycji z różnymi punktami świetlnymi.